Rękodzieło,szydełkowanie, gotowanie i ... inne ciekawe inspiracje.
sobota, 28 czerwca 2014
Żółta opaska z kwiatkiem
Witam wszystkich!
Dziś chciałam Wam pokazać opaskę jaką wydziergałam dosłownie w paręnaście minut dla mojej księżniczki. Niestety modelka nie chciała się uśmiechnąć. W planach mam jeszcze zrobienie sandałek do kompletu, zobaczymy jak mi one wyjdą.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz