sobota, 28 czerwca 2014

Żółta opaska z kwiatkiem

Witam wszystkich!
Dziś chciałam Wam pokazać opaskę jaką wydziergałam dosłownie w paręnaście minut dla mojej księżniczki. Niestety modelka nie chciała się uśmiechnąć. W planach mam jeszcze zrobienie sandałek do kompletu, zobaczymy jak mi one wyjdą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz