- 6 bułek kajzerek
- 1/2 kg pieczarek
- 20 dag sera żółtego
- 1 cebula
- ok. 1/2 litra mleka
- jajko i bułka tarta do panierki
- olej
Pieczarki ścieramy na tarce o dużych oczkach, a cebulkę kroimy w kostkę. Na oleju podsmażamy najpierw cebulkę, a gdy się zeszkli dodajemy starte pieczarki. Smażymy aż woda z pieczarek odparuje. Ser żółty również ścieramy na tarce o grubych oczkach i dodajemy go do przestudzonych! pieczarek, a następnie doprawiamy do smaku solą i pieprzem. Bułki przekrawamy na pół i wydrążamy z nich miąższ. Połowę tego miąższu dodajemy do naszego farszu i dokładnie mieszamy, pozostały miąższ nie będzie nam już potrzebny. Każdą z połówek bułek maczamy przez parę sekund w mleku, delikatnie odciskamy, nakładamy nasz farsz i bułeczkę składamy na pół, będziemy mieć krokieta w kształcie pieroga. Obtaczamy nasze krokiety w jajku i bułce tartej a następnie smażymy na złoty kolor. Nie przejmujmy się jeżeli po namoczeniu w mleku bułka nie będzie idealnie miękka, dojdzie podczas smażenia. Teraz tylko do tego robimy barszczyk czerwony i obiad gotowy. PYCHA!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz