niedziela, 6 lipca 2014

sandałki do kompletu z opaską

Witam Was!
Dawno mnie nie było, ale jakoś tak nie miałam weny. Mówiłam ostatnio, jak pokazywałam Wam żółtą opaskę z czerwonym kwiatkiem, którą zrobiłam dla mojej księżniczki, że myślę jeszcze nad zrobieniem sandałek do kompletu i oto są:


A tak wyglądają  na nóżce:


Niestety moja modelka nie bardzo chciała współpracować.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz