Witam Was!
Dawno mnie nie było, ale jakoś tak nie miałam weny. Mówiłam ostatnio, jak pokazywałam Wam żółtą opaskę z czerwonym kwiatkiem, którą zrobiłam dla mojej księżniczki, że myślę jeszcze nad zrobieniem sandałek do kompletu i oto są:
A tak wyglądają na nóżce:
Niestety moja modelka nie bardzo chciała współpracować.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz